Witam w Gabinecie Zdrowia i Urody Allure

 

 Serdecznie witam wszystkich klientów na stronie Gabinetu Zdrowia i Urody Allure. Gabinet został otwarty 11 stycznia 2014 roku, wiec jest to działalność młoda, można by rzec nawet że dopiero raczkująca, ale dzięki temu jestem pełna entuzjzmu, zapału i pomysłów aby zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających pacjentów. Moja misja to indywidualne, wszechstronne podejście do Państwa potrzeb. Łącze wiedzę z zakresu kosmetologii, dermatologii, medycyny estetycznej. Zapraszam na bezpłatną diagnozę skóry, porozmawiam, doradzę, przedstawię ofertę Gabinetu. To nic nie kosztuje a może tak wiele pokazać.

 

 O mnie

 

         Nazywam się Aneta Hosiawa. Moją przygodę z kosmetologią rozpoczęłam na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia, gdzie w 2006 roku uzyskałam tytuł licencjat Kosmetolog. Naukę kontynułowalam na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi na Wydziale Farmacji. W 2010 roku moje 5-cio letnie trudy zostały zwieńczone pozyskaniem tytułu magister kosmetolog. Po zakończeniu studiów rozpoczełam pracę w jednym z najbardziej prestiżowych gabinetów kosmetycznych w Krakowie Venezia. Swoją wiedzę poszerzałam na kursach i szkoleniach. Pragnę dalej rozwijać swoje umiejętności w zakresie kosmetologii i medycyny estetycznej, a co za tym idzie, wzbogacić także oferte mojego gabinetu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O Gabinecie

 

         Gabinet Zdrowia i Urody Allure mieści się przy zakładzie fryzjerskim Renee Hair Design. Gwarantuję miły wystrój, przyjemną atmosferę, profesjonalizm, wysoką jakość kosmetyków (kosmetyki z profesjonalnych linii Clarena, Arkana, Bandi i Bielenda) oraz konkurencyjne ceny.

© 2020 by Aneta Hosiawa

  • Facebook Vintage Stamp

Polub i śledź najnowsze promocje

Like to follow newest promotions

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now